مشکل AT command mode ماژول بلوتوث hc05

سلام وقت بخیر . من جدیدا یک ماژول بلوتوث hc05 خریدم و میخواستم اون رو به میکرو avr متصل کنم . پس اول باید تنظیماتش رو تغییر میدادم . تو اینترنت یه مقدار جستجو کردم و طبق اون پیش رفتم ، به این صورت که VCC ماژول رو به 5v ماژول cp2102 وصل کردم و GND ها رو هم به همدیگه وصل کردم ، 3.3v رو به پایه EN وصل کردم و Tx و Rx رو به صورت ضربدری وصل کردم . با بادریت 38400 موفق شدم از طریق ترمینال اردوینو وارد AT Command Mode بشم و LED ماژول هم آهسته چشمک میزد . تونستم اسم و پسورد ماژول رو عوض کنم ولی بادریت رو هر چقدر سعی کردم نشد . امروز فهمیدم که بادریت AT Command Mode رو دارم عوض می کنم ولی اینطور که من در اینترنت دیدم اصلا چنین چیزی ممکن نیست . تازه اگر که ماژول خاموش و روشن بشه به حالت اولش که 38400 باشه برمیگرده . مشکل بزرگتر اینه که وقتی میخوام بادریت رو بخونم فقط میگه 4800,0,0 هست . ورژن ماژول با اون هایی که در اینترنت دیدم متفاوت هست . از من ورژن 4 هست و تاریخ اون حدودا وسطای سال 2019 هست ولی از بقیه ورژن 2 و برای سال 2010 هست . به نظر شما مشکل میتونه از فریمور ماژول باشه یا اینکه من دارم کاری رو اشتباه انجام میدم ؟

سلام
مطابق دیتاشیت با دستور

AT+UART=57600,1,0

میتونید baud rate رو تغییر بدید که الان روی 57600 تنظیم شده
شما هم از همین دستور استفاده کردید ؟
شما فقط کافیه به حالت at command برید و دستور بالا رو بزنید و بعد از OK گرفتن ماژول رو ریست کنید تا از حالت command خارج بشه و بتونید باهاش دیتا ارسال و دریافت کنید

سلام
بادریت های بالا تر از 38400 رو اصلا قبول نمیکنه و در جواب ok ارسال نمیکنه