EC200A نشناختن درایور

من بورد EC200A-EU رو از شما تهیه کردم و درایور رو از فولدر \Quectel_EC200T_Windows_USB_Driver_V1.0 نصب کردم ولی هنوز پورت ها روی دیوایس منیجر به صورت زرد رنگ هست و حتی به صورت دستی هم آدرس درایور رو دادم ولی باز نمیشناسه؟ ( ویندوز 10 )
آیا برای این ورژن از آیسی درایور جداگانه ای هست؟

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
سیسوگ حداقل 3 تا سایت داره
1- سایت اطلاعات عمومی و تخصصی در زمینه های مختلف ( عمدتا الکترونیک )
2- سایت فروشگاه
3- فروم پرسش و پاسخ

اینجا فروم پرسش و پاسخ هست و ماها همه مثل خودت افراد مختلفی هستیم که میایم اینجا و سوالاتمون رو میپرسیم و اگر هم پاسخ سوال یک شخص دیگه رو بدونیم بهش پاسخ میدیم.

برای این مشکل شما بهتره که با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید و مشکلتون رو بگید
فکر میکنم اینجوری سریعتر به پاسخ برسید

این کار رو هم تست کن:
درایور ماژول رو کاملا حذف کن بعد به کامپیوتر وصل کن و بعد آپدیت ویندوز رو بزن، اگر درایور مناسبش در مخزن درایور های ماکروسافت باشه خود ویندوز میگیره و نصبش میکنه.

1 پسندیده

ممنون ، با آزمون خطا تونستم مشکل رو حل کنم باید درایور های RNDIS رو نصب میکردم و اینطوری درایور ها شناخته میشد ولی یه مشکل دیگه ای که دارم بعد اینکه APN رو به تنظیمات LTE میدم و میخام با یو اس بی اینترنت بگیرم ، اینترنت روی لپ تاپ ام فعال نیست در صورتی که با QNavigator چک کردم و همینطور از استتوس آداپتور شبکه ، ماژول اینترنت گرفته ولی روی ویندوز هیچ صفحه ای رو باز نمیکرد!؟

1 پسندیده

سلام
یو اس بی ماژول ec200a درایور های مختلفی داره و مثل اینکه شما بخش اینترنت رو نیاز داشتید که با نصب درایور های RNDIS مشکلتون حل شده

لطفا برای سوال دومتون که در مورد فعال نشدن اینترنت هست یک موضوع جدید بسازید و به صورت دقیقتر مراحلی که طی کردید و کامند هایی که زدید رو بگید تا بتونم دقیقتر راهنمایی کنم

1 پسندیده