کشف اعجاب‌انگیز فروم (Q2A) سیسوگ

اساتید گرامی و بزرگوار

با یافتن آموزشهای مفید سیسوگ از طریق موتورهای جستجو، وارد شدم استفاده کردم و کلی ذوق کردم…
خدا خیرتون بده اگه فروم اینقدر مظلوم واقع نمی‌شد تو معرفی، فعال‌تر نمیشد یا مباحث تخصصی‌تر از این حرف‌هاست؟!

6 پسندیده

به نظر خیلی از دوستان تمایل دارند پاسخشون را تو تلگرام بپرسند و یا اینکه زنگ بزنن تلفنی بپرسند :slight_smile:

2 پسندیده

کشف جدید

چیزی که در تصویر دارم تو این فروم اکثرا ماژول و سوالهای برنامه‌نویسی و با کلاس برای اساتید هستش
لابد ما بی کلاسیم مبانی میپرسیم!

بیشتر به این علت هست که فروم هنوز جایگاهی نداره و گرنه پرسیدن سوال مبانی هم خیلی خوبه و هممون تو مبانی مشکل داریم

1 پسندیده

خودم از طریق موتور جستجو وارد سایت سیسوگ شدم ولی مطالب فروم در جستجو بالا نمیاد در عوض فرومهای دربه داغون دیگه که حتی زحمت ندادن فونتشونو از Tahoma تغییر بدن چه رسه به این امکانات جالب و خوش دست‌تر Q2A سیسوگ.
کاش جایگاهی پیدا کنه و همانطور که در داستانش نوشته محقق بشه.

اوایل که فروم با پی اچ پی بی بی (phpbb :joy:) مد بود یادمه میخواستی ماژول بهش اضافه کنی یه راهنما داشت دانلود میکردی بعد سورسشو باز میکردی میگفت برو فلان خط اینو سرچ کن قبل و بعدش اینو اضافه کن! بعضی وقتها هم قاطی پاتی میشد چقدر جالب بود این داستان تا اینکه ویبولتین نال شاخ شد (دوسش ندارم) و هزار جور فروم دیگه (IPB و غیر ذلک) و چقدر هم حرص خوردیم تو این فروما مجنون فعالیت تو فروما بودیم و کپی پیست و البته کسب دانش
و سر و کله زدن با همه جور آدمی و اخلاقی و بدتر از اون با این جوجه مدیرای انتسابی رانتی در همین سطح درک ما از جامعه! یا فروم بود یاهو! و علی برکت‌الله عمری سوزوندیم!

وقتی زودی دیر شد تازه یه ذرشو میفهمیم چطور یک xوزو دون‌درجه میتونه تو ضرورت وایسه بالاسر ما و به قولش نرخ خون (خون پدر امثال ما) بگیره و پدر و داداشش و عمش و هفت پس و پشتش هم پشت عناوین دکتر مهندس تو جامعه خون دل ما رو بخورن و ما هم بلاتکلیف و مبهوت این زبون‌سرخ‌ها که تا حالا کجا بودن از صندوقخونه‌هاشون لولیدن بیرون چه عجب از خدمت و ریاست و آقاخادم‌بالاسری چند میگیری گریه کنی سر قبر ما و پدرمان؟! وضعیت سفید است خونسردی خود را حفظ کنید و به دکتر روانی خود مراجعه کنید (خودمو میگم باید برم زنگش بزنم)

یه جای خلوت و دنج، نوسان کنیم یه خرده دیگه وقت بسوزونیم؛ :sleeping:

3 پسندیده

هر وقت دوستی سوالی میپرسه و قرار هست وقتی گذاشته بشه و پاسخ داده بشه فکر میکنم حیف نیست این جواب و سوال فقط چند دقیقه در شبکه های اجتماعی قابل دیدن باشه و چرا نباید جایی بره توی وب که بشه فردا پیداش کرد و خیلی دیگه هم به پاسخشون برسند/
و به این دلیل و برخی دلایل دیگه این را ساختیم
ولی غیر از اینکه اطلاع رسانی و … خوب نبوده به نظر این دغدغه صرفا ما هست و افراد بازم تمایل دارند ساعت ها وقت داخل شبکه های اجتماعی بگذارند و پاسخی بدند که سریعا دیگه قابل سرچ و استفاده برای بقیه نیست ولی اینجا سوال و جواب را ندند

این فروم هم البته هر چی مطالبش بیشتر میشه بهتر تو گوگل دیده میشه و امیدواریم شرایطش بهتر بشه

2 پسندیده