خرید قطعات از چین

برای تهیه قطعه از چین ، چه راهی وجود داره؟
راه مستقیمی هست یا اینکه باید به شرکت های واسط سفارش داد؟
و اینکه ممنون میشم اگر چندتا سایت چینی فروش قطعات معرفی کنید

بهتره مشخص کنی چه چیزی می خوای بخری
حتما باید واسطه ای باشه، چون خدارو شکر سیستم بانکیمون از دنیا قطع و نمی تونید پول واریز کنید
سایت های معتبری هستند که این خدمات رو میدند، گوگل کنید

ولی به نظر من برای خریدهای کوچیک اصلا به صرفه نیست !
خیلی گرون تموم میشه

2 پسندیده

سلام
خرید از یک کشور خارجی مسائل متعددی داره
کلاً برای خودش یک شغل به حساب میاد
و یا اینکه اینقدر سفارش داشته باشید که مقرون به صرفه باشه براتون ( البته در این حالت حداقل بهتره یک سر تشریف ببرید چین)
موارد و یا چالش های زیر در این راه وجود داره:
1- لینک شدن با یک فرد یا مجموعه در چین که امکان تامین جنس با کیفیت مورد نظر شما را داشته باشه و پول شما را هم نخوره یک آب هم روش ( چون دستتون به هیج جا وصل نیست) و مهارت و وجدان کاری هم داشته باشه تا در صورتی که جنس ارسالی مشکل داشت قبول کنه ( البته نیاز داره او هم به شما اعتماد کنه که تجربه کافی در به کارگیری و بررسی اجناس الکترونیک دارید) مورد داشتیم در خرید حضوری در چین هم سر مشتری کلاه میگذارند و قبول نمی کنند و معمولاً شما دستتون به جایی بند نیست، ولی با تجربه و هزینه کردن یاد میگیرید، به هر حال تجربه مجانی به دست نمی آید
2- امکان نقل انتقال و حواله پول تمیز را داشته باشید، چون در غیر اینصورت طرف چینی دیگه با شما کار نمی کنه که به خاطر عواقب قانونی برای او در چین هست
3- لینک و شرکتی برای حمل و نقل و ترخیص کالا داشته باشید که با زمان و قیمت مناسبی کالا را به دستتان برساند
4- می بایست بتونید تمامی موارد بالا را هماهنگ کنید و فعال نگه دارید و یا مرتب در پی بهبود اون و به کار گیری لینک های جدید باشید

حالا اینکه این روال برای چه کسی مقرون به صرفه هست یا نیست به تشخیص خود فرد یا شرکت هست
یعنی برای اینکه به قیمت یا زمان کمتری برسید می بایست تمامی کارهایی که در بالا گفتم چندین و چند بار انجام بدهید تا به روال مورد نظر دست پیدا کنید و بتوانید حفظش کنید

در آن زمان به من و دیگر دوستان هم پیام بدهید و بگویید که مثلاً با نصف قیمت و زمان و با کیفیت بالاتری نسبت به دیگر عزیزانی که واردات دارند می توانید سرویس و خدمات خرید قطعه بدهید چون دوستان زیادی استقبال خواهند کرد :bouquet:

3 پسندیده